W aptekach Duos zlokalizowanych w Chorzowie znajdą Państwo szeroki wybór produktów medycznych. Zawsze można liczyć na pomoc wykwalifikowanych farmaceutów. W razie wątpliwości odpowiemy na pytania i pomożemy w doborze zamiennika leku. Zespół farmaceutów pracujących w Duos to ludzie z pasją, którzy z empatią podchodzą do każdego pacjenta, jego problemu i potrzeb.

Wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu sieci aptek pomogło nam stworzyć miejsce przyjazne dla pacjenta w każdym wieku. Leki na receptę i OTC, suplementy diety, witaminy oraz produkty drogeryjne dla noworodków po starszych pacjentów - kompleksowa oferta dedykowana dla każdej z grup.

Wiemy, jak ważny jest szeroki wybór produktów leczniczych, pielęgnacyjnych i higienicznych w jednym miejscu, dlatego, dla Twojej wygody, w naszej aptece znajdziesz m.in. :

 • leki dostępne na receptę,
 • leki bez recepty (OTC),
 • szeroki wybór suplementów diety,
 • zestawy witamin dostosowane do wieku i płci pacjenta, a także witaminy dla dzieci,
 • preparaty wspomagające odporność organizmu,
 • farmaceutyki na objawy przeziębienia i grypy oraz ból gardła i katar,
 • środki wspomagające układ pokarmowy, kostny i nerwowy,
 • dermokosmetyki do pielęgnacji twarzy, ciała i włosów,
 • najlepsze produkty do higieny intymnej,
 • produkty higieniczne, także dla kobiet w ciąży przygotowujących się do porodu,
 • herbatki wspomagające laktację dla kobiet karmiących piersią,
 • szeroki wybór produktów mlekozastępczych dla noworodków i niemowląt,
 • szampony i żele do kąpieli i pielęgnacji niemowląt i dzieci,
 • asortyment artykułów przeznaczonych do higieny jamy ustnej,
 • produkty higieniczne ułatwiające zachowanie higieny dla osób starszych takich jak podkłady na łóżko czy pieluchomajtki.

Robimy wszystko, aby zapewnić dostęp do niezbędnych leków i wyrobów medycznych dla Naszych pacjentów. Sprowadzimy każdy dostępny produkt, którego nie posiadamy na miejscu. Dbamy aby klient wiedział że może na nas polegać i liczyć na naszą pomoc.

Apteki Duos w Chorzowie znajdują się w dogodnych lokalizacjach, dzięki temu każdy może w łatwy sposób do nas dojść pieszo lub dojechać samochodem lub komunikacją miejską.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia placówek. Przyjdź i sprawdź ofertę apteki, porozmawiaj z farmaceutą. Jesteśmy pewni że zostaniesz z Nami na dłużej.

 

Apteka Duos ul. Parkowa 20 w Chorzowie tel. 32 7713544

Lokalizacja Apteki Duos ul. Parkowa 20 w Chorzowie

W Chorzowie sieć aptek Duos posiada dwie lokalizacje. Pierwsza apteka znajduje się w Galerii AKS, najczęściej kojarzonej jako supermarket Carrefour. Pacjenci odwiedzają nas przy okazji zakupów w galerii handlowej co jest bardzo wygodnym rozwiązaniem.

Godziny otwarcia:

poniedziałek - sobota: 9:00 - 21:00
niedziela: 10:00 - 20:00 (niedziele handlowe)

 

Apteka Duos plac Adama Mickiewicza 10 w Chorzowie tel. 32 2416314

Lokalizacja Apteki Duos plac Adama Mickiewicza 10 w Chorzowie

Kolejna Apteka zlokalizowana jest w dogodnym miejscu dla mieszkańców Chorzowa. Łatwy dojazd z każdej części miasta dzięki sąsiedztwu ulicy Katowickiej.

W tej aptece znajdziesz szeroki wybór leków na receptę przepisanych przez lekarza POZ lub specjalistę, leków bez recepty, suplementów i środków higienicznych, Mamy w sprzedaży wiele popularnych produktów do pielęgnacji niemowląt i małych dzieci.

Godziny otwarcia:

poniedziałek - piątek: 8:00 - 18:00
sobota: 8:00 - 14:00
niedziela: nieczynne

Przyjdź i przekonaj się jak wysoką jakość obsługi gwarantujemy w sieci aptek Duos w Chorzowie. Wysoka dostępność produktów leczniczych, pielęgnacyjnych i higienicznych. Nowoczesne placówki tworzone z myślą o wygodzie pacjentów.

Ta strona używa plików cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z polityką prywatności