W miejscowości Czerwionka-Leszczyny można znaleźć kilka aptek Duos. Każda z nich zapewnia duży wybór leków i produktów medycznych .

Zatrudnieni w naszych aptekach farmaceuci służą pomocą w doborze odpowiednich leków i produktów kosmetycznych.

W ofercie apteki znajdują się leki wydawane z przepisu lekarza, leki bez recepty oraz takie preparaty jak:

  • Witaminy i minerały – zarówno w formie kapsułek, tabletek, kropli, jak i tabletek do rozpuszczania. Z kolei z myślą o najmłodszych w asortymencie znalazły się witaminy dla dzieci w formie żelek.
  • Suplementy diety – nie tylko dla osób aktywnych fizycznie, czy sportowców, ale i preparaty, które można zażywać niemal na każdym etapie życia. Wśród nich znalazły się m.in. suplementy na odporność, układ krążenia, odchudzanie, skórę, włosy i paznokcie oraz wiele innych.
  • Środki antykoncepcyjne – w tym leki antykoncepcyjne, prezerwatywy oraz produkty związane z życiem seksualnym takie jak lubrykanty, preparaty na potencję itd.
  • Środki higieniczne – zarówno dla dorosłych (np. pieluchy dla dorosłych, podpaski), jak i dla najmłodszych (np. pampersy). W asortymencie aptek są także m.in. płyny do higieny intymnej, szczoteczek do zębów, płynów do płukania jamy ustnej itp.
  • Testy diagnostyczne – w tym m.in. testy ciążowe, alkoholowe oraz diagnostyczne, które umożliwiają wykrycie COVID-19, alergii, nietolerancji glutenu, boreliozy i wielu innych przypadłości.
  • Preparaty dla przyszłych mam i kobiet karmiących piersią – wśród których znalazły się m.in. kwas foliowy, witaminy oraz artykuły pielęgnacyjne dla kobiet w ciąży oraz tych, które zostały mamami.
  • Sprzęt medyczny – w aptekach w Czerwionka-Leszczyny można również zakupić podstawowy sprzęt medyczny taki jak termometry, ciśnieniomierze, inhalatory, glukometry, termofory, irygatory, pulsoksymetry oraz wiele innych przyrządów, których nie powinno zabraknąć w domowej apteczce.
  • Dermokosmetyki – czyli specjalistyczne kosmetyki przeznaczone do pielęgnacji wrażliwej skóry, twarzy oraz całego ciała.
  • Preparaty do żywienia medycznego – przeznaczone głównie dla osób, które ze względów zdrowotnych muszą stosować restrykcyjne plany żywieniowe, np. z powodu problemów onkologicznych.
  • Zdrowa żywność – czyli produkty, takie jak herbatki, oleje, suszone owoce, Nutridrinki itd.

Z troską o potrzeby klientów apteki w Czerwionka Leszczyny regularnie rozszerzają swój asortyment o nowe produkty.

 

Apteka Duos ul. Ks. Pojdy 35b w Czerwionka – Leszczyny tel. 32 4271290

Lokalizacja Apteki Duos ul. Pojdy 35b w Czerwionka - Leszczyny

Apteka Duos jest czynna przez 7 dni w tygodniu oraz pełni dyżury nocne według harmonogramu. Co więcej, na miejscu realizuje się wnioski na pieluchomajtki dla osób dorosłych oraz wykonuje się leki jałowe i krople do oczu. Apteka jest zlokalizowana tuż obok supermarketu Biedronka, a przed lokalem znajduje się wygodny parking z wieloma miejscami parkingowymi. W dodatku jest ona dostosowana do potrzeb osób niepełnosprawnych, a wewnątrz lokalu znajduje się punkt szczepień.

Godziny otwarcia:

poniedziałek - piątek: 7:30 - 21:00
sobota, niedziela: 08:00 - 20:00

Apteka prowadzi dyżury nocne (21:00 - 7:00): 1, 2, 6, 10, 14, 15, 20, 21, 25, 26, 31 dnia każdego miesiąca.

Apteka czynna całodobowo w następujących dniach w 2023 roku: 10.04, 01.05, 03.05, 28.05, 08.06.

 

Apteka Duos ul. Furgoła 6e w Czerwionka – Leszczyny tel. 32 4210738

Lokalizacja Apteki Duos ul. Furgoła 6e w Czerwionka - Leszczyny

To kolejna apteka Duos w miejscowości Czerwionka-Leszczyny, która jest otwarta przez 6 dni w tygodniu oraz w niedziele handlowe. Apteka jest zlokalizowana w kompleksie handlowym Centrum Zakupów, przed którym znajduje się parking. Wewnątrz apteki znajduje się punkt szczepień.

Godziny otwarcia:

poniedziałek - sobota: 08:00 - 20:00
niedziela: 08:00 - 20:00 (niedziele handlowe)

 

Apteka Duos ul. 3 Maja 23 w Czerwionka – Leszczyny tel. 32 4314360

Lokalizacja Apteki Duos ul. 3 Maja 23 w Czerwionka - Leszczyny

Równie ważnym miejscem na mapie miejscowości Czerwionka-Leszczyny jest apteka Duos, która jest zlokalizowana na ulicy 3 Maja tuż przy stacji benzynowej i supermarkecie Biedronka. Znajduje się ona w lokalu dostosowanym do potrzeb niepełnosprawnych. Przed apteką jest dostępny duży parking.

Godziny otwarcia:

poniedziałek - piątek: 07:30 - 20:00
sobota: 08:00 - 16:00
niedziela: nieczynne

 

Apteka Duos ul. Broniewskiego 15 w Czerwionka – Leszczyny tel. 32 7904489

Lokalizacja Apteki Duos ul. W. Broniewskiego 15 w Czerwionka - Leszczyny

Aptekę Duos w Czerwionka-Leszczyny można znaleźć także przy ulicy W. Broniewskiego na Placu Czerwona Torebka. Obiekt jest dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych, a przed lokalem znajduje się wygodny parking, z którego mogą korzystać klienci apteki.

Godziny otwarcia:

poniedziałek - piątek: 08:00 - 20:00
sobota: 08:00 - 14:00
niedziela: nieczynne

 

Apteka Duos ul. 3 Maja 36c w Czerwionka – Leszczyny tel. 32 4312898

Lokalizacja Apteki Duos ul. 3 Maja 36c w Czerwionka - Leszczyny

To ostatnia z aptek Duos w miejscowości Czerwionka-Leszczyny zlokalizowana w tym samym budynku, w którym mieszczą się przychodnie Medipoz i Remedium. Obok apteki są dwa duże ogólnodostępne parkingi.

Godziny otwarcia:

poniedziałek - piątek: 08:00 - 16:00
sobota, niedziela: nieczynne (zapraszamy pacjentów do apteki Duos w Leszczynach na ul. Ks.Pojdy 35 b)

Apteki Duos w miejscowości Czerwionka-Leszczyny są bardzo dobrze zaopatrzone, dzięki czemu klienci zawsze otrzymają leki lub produkty medyczne, których akurat potrzebują. Apteka Duos przy ulicy Ks. Pojdy 35b pełni dyżury nocne w każdy 1, 2, 6, 10, 14, 15, 20, 21, 25, 26, 31 dzień miesiąca. Dla wygody Naszych klientów apteki Duos zlokalizowane przy ulicach Ks. Pojdy 35b i Furgoła 6E prowadzą punkt szczepień przeciw COVID-19 i przeciwko grypie.

Ta strona używa plików cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z polityką prywatności