Apteka Duos w Gliwicach oferuje pacjentom bogatą ofertę leków na receptę, bez ordynacji lekarskiej, suplementów diety a także bardzo szeroki wybór dermokosmetyków takich firm jak Vichy, La Roche Posay, Bioderma, Lierac, Avene, Emolium, Pharmaceris, Ziaja i wiele innych.

Zarówno farmaceuci zatrudnieni w naszej aptece jak i dermokonsultantka zrobią wszystko aby dobrać preparaty stosownie do potrzeb pacjentów.

W ofercie apteki można znaleźć produkty zarówno dla osób dorosłych, jak i dzieci niezależnie od ich wieku, a także kobiet ciężarnych lub karmiących piersią.

Leki dostępne w sprzedaży w aptece Duos mogą przynieść ulgę w takich dolegliwościach jak m.in.

  • ból gardła, głowy, brzucha,
  • chrypka,
  • kaszel,
  • gorączka,
  • dolegliwości związane z nieprawidłowościami w funkcjonowaniu układu pokarmowego, jak biegunki, czy zaparcia,
  • alergia,
  • osłabienie,
  • różnego rodzaju problemy skórne takie, jak oparzenia, czy odparzenia.

Asortyment apteki Duos na terenie Gliwic jest zróżnicowany, dzięki czemu pacjent może otrzymać leki dopasowane do swojej sytuacji zdrowotnej i rodzaju pojawiających się u niego dolegliwości, stale poszerzamy swoją ofertę i w razie braku leku lub innego preparatu sprowadzamy go tak szybko jak to możliwe.

W aptece znajduje się punkt szczepień przeciwko Covid 19 i przeciwko grypie.

 

Apteka Duos ul. Rybnicka 207 w Gliwicach tel. 32 7624484

Lokalizacja Apteki Duos ul. Rybnicka 207 w Gliwicach

Osoby korzystające z usług oferowanych przez aptekę Duos mogą liczyć na specjalistyczną poradę ze strony farmaceutów. Leki na receptę można odebrać po uprzedniej internetowej rezerwacji, co jest rozwiązaniem niezwykle komfortowym, ponieważ konsument nie musi obawiać się, że nie będzie on dostępny. Zróżnicowany asortyment, dostosowany do indywidualnych potrzeb klienta, znajdowanie się w dobrze skomunikowanym punkcie w mieście (wewnątrz centrum handlowego Auchan), otwarcie 6 dni w tygodniu oraz w niedziele handlowe, a także fachowa wiedza ze strony pracowników to kilka z powodów dla których Aptekę Duos odwiedza tak wiele pacjentów.

Godziny otwarcia:

poniedziałek - sobota: 9:00- 21:00
niedziela: 09:30 - 19:30 (niedziele handlowe)

Ta strona używa plików cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z polityką prywatności